zwiń
Oświetlenie przeciwwybuchowe

Oświetlenie przeciwwybuchowe

Nowe rozporządzenie w sprawie wymagań dla urządzeń i systemów ochrony przeznaczonych do użytku w atmosferze potencjalnie wybuchowej, wydane przez ministra Rozwoju 6 czerwca 2016 stanowiło regulacje i miało charakter wyłącznie porządkowy w odniesieniu do przepisów prawnych wydanych w kwietniu 2016 oraz oraz dyrektywy unijnej 2014/35/UE w sprawie harmonizacji ustawodawstw państw członkowskich.

Nowoczesne i funkcjonalne oświetlenie natynkowe

Oświetlenie natynkowe to obszerna grupa lamp, która ma szerokie zastosowanie w naszych domach i nie tylko. Sprawdźmy zatem, czym charakteryzują się natynkowe źródła światła, gdzie można je zamontować i dlaczego warto się na nie zdecydować.

sauna infrared oświetlenei do sauny

Oświetlenie do sauny

Czy kiedykolwiek spędzając czas w saunie zastanawiałeś się jakiego oświetlenia użyli projektanci? A może interesuje Cię sposób funkcjonowania sauny infrared? Wiedziałeś, że w sauna to miejsce, w którym najrzadziej montowane są lampy LED? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz w naszym najnowszym artykule…

oświetlenie sklepu spożywczego

Oświetlenie sklepu spożywczego

Celem sklepów usługowych, galerii handlowych czy wielkopowierzchniowych sklepów wielobranżowych jest przede wszystkim sprzedaż. Co za tym idzie wykorzystują one szereg zabiegów, które mają na celu wywarcie perswazji na potencjalnego klienta.